Ürün Kategorisi
| Malzeme | ağ |
| Metal çerçeve yastıklı kol dayanağı | |
| Polyester kapaklı 500mm taban | |
| 5 pozisyonlu yatış ayarlanabilir | |
| 360° dönme işlevi | |
| Ürün boyutu | 69*63,5*88 cm |
| Ambalaj boyutu | 72*68*41cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Adet yükleniyor | 306 adet/40HQ |
| Malzeme | Örgü PU |
| Ahşap çerçeve yastıklı kol dayanağı | |
| PU kapaklı 500mm taban | |
| 5 pozisyonlu yatış ayarlanabilir | |
| 360° dönme işlevi | |
| Bardak tutuculu ve yan cepli | |
| Ürün boyutu | 75*63*88cm |
| Ambalaj boyutu | 77*71*41cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Adet yükleniyor | 306 adet/40HQ |
| Malzeme | PU ve PVC |
| PU yastıklı kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| Kafalık ve bel desteği ile | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ahşap taban | |
| Ürün boyutu | 72*82,5*104cm |
| Ambalaj boyutu | 84*73*62cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| Adedi | 50 adet |
| N.W. | 29,5 kg |
| G.W. | 32.0kg |
| Adet yükleniyor | 176 adet/40HQ |
| Malzeme | PU ve PVC |
| Bardak tutuculu PU yastıklı kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Yan cep | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 81.5*86*111 cm |
| Ambalaj boyutu | 86*68*51 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Adet yükleniyor | 215 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| PP pedli kol dayanağı | |
| Görev mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 280 mm naylon taban | |
| 50mm naylon teker | |
| Ürün boyutu | 63*64*101-111cm |
| Ambalaj boyutu | 62*29*53cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 12.0kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Adet yükleniyor | 760 adet/40HQ |
| Malzeme | PVC Kadife |
| 3D kol dayanağı | |
| Kurbağa mekanizması | |
| 60 mm aşağı 6 cm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm boyama metal tabanı | |
| 60mm Siyah tekerlekler | |
| Gövde ve oturak için tamamen kalıplanmış köpük, baş yastığı için hafızalı köpük ve bel yastığı. | |
| Ürün boyutu | 69*60*134-144cm |
| Ambalaj boyutu | 86*65*37cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Adet yükleniyor | 310 adet/40HQ |
| Malzeme | Önü sarı PU, etrafı ve arkası siyah karbon fiberle kaplı |
| 4D kol dayanağı | |
| Kurbağa mekanizması | |
| 60 mm aşağı 6 cm sınıf 4 gaz kaldırma | |
| Metal taban | |
| Siyah tekerlekler | |
| Gövde ve oturma yeri için tam kalıplanmış köpük, baş yastığı için hafızalı köpük ve bel yastığı. | |
| Koltuk minderi | 14cm kalınlık |
| Ürün boyutu | 72*68*131-137cm |
| Ambalaj boyutu | 86*65*37cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 22.0kg |
| G.W. | 24.0kg |
| Adet yükleniyor | 310 adet/40HQ |
| Malzeme | Kumaş ve kadife |
| 4D kolçak yüksekliği ayarlanabilir, ön-arka ayarlanabilir, sol-sağ ayarlanabilir ve dönüş | |
| Senkronizasyon mekanizması | |
| 7cm batmalı 100mm sınıf 4 gaz asansörü | |
| 350 mm Boyalı alüminyum taban | |
| 60 mm siyah PU teker | |
| Mıknatıs cazibeli hafızalı köpük boyun yastığı | |
| Dahili bel desteği | |
| Tam soğuk kürlenen köpük | |
| 1,5 mm metal çerçeve | |
| 180 derece yatış | |
| Ürün boyutu | 73*56*128-133cm |
| Koltuk | G50*D48*Y49-54cm |
| Geri | G53*Y82cm |
| Ambalaj boyutu | 83*65*37cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 24.0kg |
| G.W. | 26,8 kg |
| Adet yükleniyor | 350 adet/40HQ |
| Malzeme | Kumaş |
| 4D kolçak yüksekliği ayarlanabilir, ön-arka ayarlanabilir, sol-sağ ayarlanabilir ve dönüş | |
| Senkronizasyon mekanizması | |
| 4cm batmalı 100mm sınıf 4 gaz asansörü | |
| 350 mm Krom alüminyum taban | |
| Krom kapaklı 50 mm naylon tekerlek | |
| Bellek köpük boyun yastığı | |
| Tam soğuk kürlenen köpük | |
| 180 derece yatabilen | |
| Hava soğutma sistemi ile | |
| Ürün boyutu | 73*56*128-133cm |
| Ambalaj boyutu | 89*67*38cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 24.0kg |
| G.W. | 26,8 kg |
| Adet yükleniyor | 301 adet/40HQ |
| Malzeme | PVC |
| 2D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm boyama metal tabanı | |
| 60mm PU teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| RGB ışıklı | |
| Ürün boyutu | 71*59,5*123-133,5 cm |
| Ambalaj boyutu | 83*65.5*33cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 20.0kg |
| G.W. | 22.0kg |
| Adet yükleniyor | 400 adet/40HQ |
| Malzeme | PU |
| PU yastıklı bağlantı kol dayanağı | |
| 2 seviyeli kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm PU teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 60*54*110-120cm |
| Ambalaj boyutu | 80*29*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 15.00kg |
| G.W. | 16.50kg |
| Adet yükleniyor | 516 adet/40HQ |
| Malzeme | PVC deri |
| PP ayarlanabilir kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50 mm PU renkli tekerlekler | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 65*64*116-126cm |
| Ambalaj boyutu | 78*28.8*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| Kuzeybatı/G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 533 adet/40'HQ |
| Malzeme | PVC deri |
| PP ayarlanabilir kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50 mm PU renkli tekerlekler | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 65*64*116-126cm |
| Ambalaj boyutu | 78*28.8*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| Kuzeybatı/G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 533 adet/40'HQ |
| Malzeme | PVC deri |
| PP ayarlanabilir kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50 mm PU renkli tekerlekler | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 65*64*116-126cm |
| Ambalaj boyutu | 78*28.8*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| Kuzeybatı/G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 533 adet/40'HQ |
| Malzeme | PVC deri |
| PP ayarlanabilir kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50 mm PU renkli tekerlekler | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 65*64*116-126cm |
| Ambalaj boyutu | 78*28.8*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| Kuzeybatı/G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 533 adet/40'HQ |
| Malzeme | PVC |
| PP ayarlanabilir kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50 mm PU renkli tekerlekler | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 62*59*120-130cm |
| Ambalaj boyutu | 80*30*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| Kuzeybatı/G.W | 16,5 kg/18,5 kg |
| Adet yükleniyor | 470 adet/40'HQ |
GUYOU Etiket Hikayesi
Son Güncellemeler
Size en son kurumsal ve sektör haberlerini sunmak
Endüstri Bilgisi
Destek yapısı malzemesi seçimi
Beş yıldızlı taban: Ergonomik sandalyemiz, beş yıldızlı tabanın ana malzemesi olarak yüksek mukavemetli alüminyum alaşımı kullanır. Alüminyum alaşımı, hafifliği, yüksek mukavemeti, korozyon direnci, yorulma direnci ve diğer özellikleriyle ünlüdür; bu da sandalyenin sabit kalmasını ve uzun süreli kullanımdan sonra bile sallanmamasını sağlar. Ayrıca alüminyum alaşımlı beş yıldızlı bacaklar hassas döküm ve taşlama işlemlerinden geçmiştir ve yüzey pürüzsüz ve çapaksızdır, bu hem güzel hem de güvenlidir.
Pnömatik çubuk: Pnömatik çubuk, sandalye kaldırma fonksiyonunun temel bileşenidir. SGS, TUV veya Bureau Veritas gibi yetkili kuruluşların test standartlarını karşılayan seviye 4 veya üstü pnömatik çubuklar gibi uluslararası güvenlik sertifikasını geçmiş yüksek kaliteli pnömatik çubukları kesinlikle seçiyoruz. Bu pnömatik çubuklar yalnızca daha yüksek bir yük taşıma kapasitesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel dayanıklılığa ve stabiliteye de sahiptir; bu, sandalyenin kaldırma işlemi sırasında stabil olmasını sağlar ve güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde önler.
İstikrar ve güvenliği sağlamaya yönelik önlemler
Sıkı malzeme seçimi ve testleri: Malzeme kalitesinin uluslararası güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak amacıyla tüm önemli malzemelerin sıkı bir şekilde taranması ve test edilmesi için SGS, TUV ve Bureau Veritas gibi dünyaca ünlü test kurumlarıyla uzun vadeli bir işbirliğimiz var.
Hassas üretim süreci: Beş yıldızlı bacaklar ve hava basıncı çubukları gibi bileşenlerin üretim süreci sırasında, her bir bileşenin boyutsal doğruluğunu ve montaj doğruluğunu sağlamak için gelişmiş hassas üretim süreçleri kullanılır, böylece sandalyenin genel stabilitesi artar.
6S yönetim sistemi: Fabrikamız, temiz ve düzenli bir üretim ortamı sağlamak, üretim sürecinde istenmeyen faktörleri azaltmak ve ürün kalitesini daha da artırmak için ayırma, düzeltme, süpürme, temizleme, okuryazarlık ve güvenlik olmak üzere sıkı bir 6S yönetim sistemi uygulamaktadır.
Çoklu güvenlik tasarımları: Pnömatik çubuk, patlamaya dayanıklı çelik plaka ve aşırı yük koruma cihazı ile donatılmıştır. Pnömatik çubuğun iç basıncı anormal olduğunda veya nominal yük taşıma kapasitesini aştığında, otomatik olarak kilitlenebilir ve patlamayı önleyebilir, böylece kullanıcılar için ek güvenlik koruması sağlanır.
Düzenli bakım ve inceleme: Kullanıcıları, hava basıncı çubuğunun sızıntı yapıp yapmadığını, beş yıldızlı bacakların gevşek olup olmadığını vb. kontrol etmek gibi sandalyeyi düzenli olarak denetlemeye ve bakım yapmaya teşvik ediyoruz ve sandalyenin kullanım sırasında her zaman en iyi durumda olmasını sağlamak için profesyonel bakım rehberliği sağlıyoruz.
Ergonomik eğlence amaçlı ofis oyun koltuklarımız, destek yapısı malzemelerinin seçiminde yüksek kalite ve güvenliğin peşindedir ve sandalyelerin hem sağlam hem de güvenli olmasını sağlamak için sıkı malzeme seçimi, hassas üretim süreçleri, 6S yönetim sistemleri ve çoklu güvenlik tasarımlarını benimser. Kullanıcılara rahat ve güvenilir bir deneyim sunun.