Ürün Kategorisi
| Malzeme | PU |
| 1.2cm kontrplak | |
| Görev mekanizması | |
| 330 boyama gaz kaldırma | |
| 385mm boyama tabanı | |
| Ürün boyutu | 47*49*92-114cm |
| Ambalaj boyutu | 58*54*49cm |
| Paket | 2 adet/koli |
| N.W. | 8.4kgs * 2 adet |
| G.W. | 18.0kg |
| Adet yükleniyor | 880 adet/40HQ |
| Malzeme | PU |
| 1.2cm kontrplak | |
| Görev mekanizması | |
| 330 boyama gaz kaldırma | |
| 385mm boyama tabanı | |
| Ürün boyutu | 47*49*92-114cm |
| Ambalaj boyutu | 58*54*49cm |
| Paket | 2 adet/koli |
| N.W. | 8.4kgs * 2 adet |
| G.W. | 18.0kg |
| Adet yükleniyor | 880 adet/40HQ |
| Malzeme | ağ |
| 2 seviyeli kilitleme-eğim mekanizması | |
| Yüksekliği ayarlanabilir kolçak | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320mm krom taban | |
| 50mm PU teker | |
| Kafalık ve bel desteği ile | |
| Ürün boyutu | 62*54*119-127cm |
| Ambalaj boyutu | 73*33*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 15.0kg |
| G.W. | 16,8 kg |
| Adet yükleniyor | 469 adet/40HQ |
| Malzeme | ağ |
| Siyah PP kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ürün boyutu | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Ambalaj boyutu | 64*28,8*59,5 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Adet yükleniyor | 648 adet/40HQ |
| Malzeme | ağ |
| Siyah PP kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ürün boyutu | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Ambalaj boyutu | 64*28,8*59,5 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Adet yükleniyor | 648 adet/40HQ |
| Malzeme | ağ |
| PP yastıklı çevirmeli kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ürün boyutu | 60*56*100,5-110,5 cm |
| Ambalaj boyutu | 68*28.8*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Adet yükleniyor | 600 adet/40HQ |
| Malzeme | PU |
| Metal çerçeve yastıklı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm altın tozu kaplamalı metal taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ürün boyutu | 60,5*65*93,5-101,5 cm |
| Ambalaj boyutu | 64*40*60cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 15.0kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 429 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Krom kolçak | |
| Büyük boyutlu kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm Alüminyum taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ürün boyutu | 63*73*118-127cm |
| Ambalaj boyutu | 84.5*35*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 19.80kg |
| G.W. | 21.80kg |
| Adet yükleniyor | 356 adet/40HQ |
GUYOU Etiket Hikayesi
Son Güncellemeler
Size en son kurumsal ve sektör haberlerini sunmak
Endüstri Bilgisi
Destek yapısı malzemesi seçimi
Beş yıldızlı taban: Ergonomik sandalyemiz, beş yıldızlı tabanın ana malzemesi olarak yüksek mukavemetli alüminyum alaşımı kullanır. Alüminyum alaşımı, hafifliği, yüksek mukavemeti, korozyon direnci, yorulma direnci ve diğer özellikleriyle ünlüdür; bu da sandalyenin sabit kalmasını ve uzun süreli kullanımdan sonra bile sallanmamasını sağlar. Ayrıca alüminyum alaşımlı beş yıldızlı bacaklar hassas döküm ve taşlama işlemlerinden geçmiştir ve yüzey pürüzsüz ve çapaksızdır, bu hem güzel hem de güvenlidir.
Pnömatik çubuk: Pnömatik çubuk, sandalye kaldırma fonksiyonunun temel bileşenidir. SGS, TUV veya Bureau Veritas gibi yetkili kuruluşların test standartlarını karşılayan seviye 4 veya üstü pnömatik çubuklar gibi uluslararası güvenlik sertifikasını geçmiş yüksek kaliteli pnömatik çubukları kesinlikle seçiyoruz. Bu pnömatik çubuklar yalnızca daha yüksek bir yük taşıma kapasitesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel dayanıklılığa ve stabiliteye de sahiptir; bu, sandalyenin kaldırma işlemi sırasında stabil olmasını sağlar ve güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde önler.
İstikrar ve güvenliği sağlamaya yönelik önlemler
Sıkı malzeme seçimi ve testleri: Malzeme kalitesinin uluslararası güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak amacıyla tüm önemli malzemelerin sıkı bir şekilde taranması ve test edilmesi için SGS, TUV ve Bureau Veritas gibi dünyaca ünlü test kurumlarıyla uzun vadeli bir işbirliğimiz var.
Hassas üretim süreci: Beş yıldızlı bacaklar ve hava basıncı çubukları gibi bileşenlerin üretim süreci sırasında, her bir bileşenin boyutsal doğruluğunu ve montaj doğruluğunu sağlamak için gelişmiş hassas üretim süreçleri kullanılır, böylece sandalyenin genel stabilitesi artar.
6S yönetim sistemi: Fabrikamız, temiz ve düzenli bir üretim ortamı sağlamak, üretim sürecinde istenmeyen faktörleri azaltmak ve ürün kalitesini daha da artırmak için ayırma, düzeltme, süpürme, temizleme, okuryazarlık ve güvenlik olmak üzere sıkı bir 6S yönetim sistemi uygulamaktadır.
Çoklu güvenlik tasarımları: Pnömatik çubuk, patlamaya dayanıklı çelik plaka ve aşırı yük koruma cihazı ile donatılmıştır. Pnömatik çubuğun iç basıncı anormal olduğunda veya nominal yük taşıma kapasitesini aştığında, otomatik olarak kilitlenebilir ve patlamayı önleyebilir, böylece kullanıcılar için ek güvenlik koruması sağlanır.
Düzenli bakım ve inceleme: Kullanıcıları, hava basıncı çubuğunun sızıntı yapıp yapmadığını, beş yıldızlı bacakların gevşek olup olmadığını vb. kontrol etmek gibi sandalyeyi düzenli olarak denetlemeye ve bakım yapmaya teşvik ediyoruz ve sandalyenin kullanım sırasında her zaman en iyi durumda olmasını sağlamak için profesyonel bakım rehberliği sağlıyoruz.
Ergonomik eğlence amaçlı ofis oyun koltuklarımız, destek yapısı malzemelerinin seçiminde yüksek kalite ve güvenliğin peşindedir ve sandalyelerin hem sağlam hem de güvenli olmasını sağlamak için sıkı malzeme seçimi, hassas üretim süreçleri, 6S yönetim sistemleri ve çoklu güvenlik tasarımlarını benimser. Kullanıcılara rahat ve güvenilir bir deneyim sunun.