Ürün Kategorisi
| Malzeme | Üç kapılı dolap |
| MDF kaplamalı ve gerçek rattan süslemeli masif ahşap tahta | |
| 3 seviyeli ayarlanabilir bölme | |
| Ayarlanabilir kayma özelliğine sahip ahşap ayak | |
| Ürün Boyutu | 120*40*80 cm |
| Ambalaj boyutu | 131*44*18 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W./G.W. | 22,1 kg/25,2 kg |
| Adet yükleniyor | 630 adet/40'HQ |
| Malzeme | Üç kapılı dolap |
| MDF kaplamalı ve gerçek rattan süslemeli masif ahşap tahta | |
| 3 seviyeli ayarlanabilir bölme | |
| Ayarlanabilir kayma özelliğine sahip ahşap ayak | |
| Ürün Boyutu | 120*40*80 cm |
| Ambalaj boyutu | 131*44*18 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W./G.W. | 22,1 kg/25,2 kg |
| Adet yükleniyor | 630 adet/40'HQ |
| Malzeme | İki kapılı dolap |
| MDF kaplamalı ve gerçek rattan süslemeli masif ahşap tahta | |
| Ayarlanabilir kayma özelliğine sahip ahşap ayak | |
| Ürün Boyutu | 90*40*88cm |
| Ambalaj boyutu | 94*46*18 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W./G.W. | 18,5 kg/19,75 kg |
| Adet yükleniyor | 868 adet/40'HQ |
| Malzeme | İki kapılı dolap |
| MDF kaplamalı ve gerçek rattan süslemeli masif ahşap tahta | |
| Ayarlanabilir kayma özelliğine sahip ahşap ayak | |
| Ürün Boyutu | 90*40*88cm |
| Ambalaj boyutu | 94*46*18 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W./G.W. | 18,5 kg/19,75 kg |
| Adet yükleniyor | 868 adet/40'HQ |
1.PVC
2.3D kolçak yüksekliği ayarlanabilir, ön-arka ayarlanabilir ve dönüş
3. Kilitleme-eğim mekanizması
4.100mm sınıf 3 gaz kaldırma
5.350 mm boyalı metal taban
6,60 mm siyah PU teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8.Seat soğuk kürleme köpüğü arkası yüksek yoğunluklu köpük
9.1.5mm metal çerçeve
10.180 derece yatabilen
| Malzeme | PU PVC |
| Çevirmeli kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350 boyama naylon tabanı | |
| 50mm naylon döküm | |
| Ürün boyutu | 54*71*111-121cm |
| Ambalaj boyutu | 75*33*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 15.0kg |
| G.W. | 16,4 kg |
| Adet yükleniyor | 420 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Yastıklı kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Krom taban | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 70*60*110-120cm |
| Ambalaj boyutu | 81*32*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 418 adet/40HQ |
| Malzeme | ağ |
| 3D kol dayanağı | |
| 2 seviyeli kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm boyama tabanı | |
| 50mm PU teker | |
| Kafalıklı | |
| Ürün boyutu | 66*60*120-128cm |
| Ambalaj boyutu | 67*36*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17.0kg |
| G.W. | 19.0kg |
| Adet yükleniyor | 420 adet/40HQ |
| Malzeme | PU |
| 1,5cm kontrplak | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 60mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350 boyama tabanı | |
| 50mm PU teker | |
| Ürün boyutu | 61*63,5*80-90cm |
| Ambalaj boyutu | 63*39,5*51 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15.0kg |
| Adet yükleniyor | 525 adet/40HQ |
GUYOU Etiket Hikayesi
Son Güncellemeler
Size en son kurumsal ve sektör haberlerini sunmak
Endüstri Bilgisi
Destek yapısı malzemesi seçimi
Beş yıldızlı taban: Ergonomik sandalyemiz, beş yıldızlı tabanın ana malzemesi olarak yüksek mukavemetli alüminyum alaşımı kullanır. Alüminyum alaşımı, hafifliği, yüksek mukavemeti, korozyon direnci, yorulma direnci ve diğer özellikleriyle ünlüdür; bu da sandalyenin sabit kalmasını ve uzun süreli kullanımdan sonra bile sallanmamasını sağlar. Ayrıca alüminyum alaşımlı beş yıldızlı bacaklar hassas döküm ve taşlama işlemlerinden geçmiştir ve yüzey pürüzsüz ve çapaksızdır, bu hem güzel hem de güvenlidir.
Pnömatik çubuk: Pnömatik çubuk, sandalye kaldırma fonksiyonunun temel bileşenidir. SGS, TUV veya Bureau Veritas gibi yetkili kuruluşların test standartlarını karşılayan seviye 4 veya üstü pnömatik çubuklar gibi uluslararası güvenlik sertifikasını geçmiş yüksek kaliteli pnömatik çubukları kesinlikle seçiyoruz. Bu pnömatik çubuklar yalnızca daha yüksek bir yük taşıma kapasitesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel dayanıklılığa ve stabiliteye de sahiptir; bu, sandalyenin kaldırma işlemi sırasında stabil olmasını sağlar ve güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde önler.
İstikrar ve güvenliği sağlamaya yönelik önlemler
Sıkı malzeme seçimi ve testleri: Malzeme kalitesinin uluslararası güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak amacıyla tüm önemli malzemelerin sıkı bir şekilde taranması ve test edilmesi için SGS, TUV ve Bureau Veritas gibi dünyaca ünlü test kurumlarıyla uzun vadeli bir işbirliğimiz var.
Hassas üretim süreci: Beş yıldızlı bacaklar ve hava basıncı çubukları gibi bileşenlerin üretim süreci sırasında, her bir bileşenin boyutsal doğruluğunu ve montaj doğruluğunu sağlamak için gelişmiş hassas üretim süreçleri kullanılır, böylece sandalyenin genel stabilitesi artar.
6S yönetim sistemi: Fabrikamız, temiz ve düzenli bir üretim ortamı sağlamak, üretim sürecinde istenmeyen faktörleri azaltmak ve ürün kalitesini daha da artırmak için ayırma, düzeltme, süpürme, temizleme, okuryazarlık ve güvenlik olmak üzere sıkı bir 6S yönetim sistemi uygulamaktadır.
Çoklu güvenlik tasarımları: Pnömatik çubuk, patlamaya dayanıklı çelik plaka ve aşırı yük koruma cihazı ile donatılmıştır. Pnömatik çubuğun iç basıncı anormal olduğunda veya nominal yük taşıma kapasitesini aştığında, otomatik olarak kilitlenebilir ve patlamayı önleyebilir, böylece kullanıcılar için ek güvenlik koruması sağlanır.
Düzenli bakım ve inceleme: Kullanıcıları, hava basıncı çubuğunun sızıntı yapıp yapmadığını, beş yıldızlı bacakların gevşek olup olmadığını vb. kontrol etmek gibi sandalyeyi düzenli olarak denetlemeye ve bakım yapmaya teşvik ediyoruz ve sandalyenin kullanım sırasında her zaman en iyi durumda olmasını sağlamak için profesyonel bakım rehberliği sağlıyoruz.
Ergonomik eğlence amaçlı ofis oyun koltuklarımız, destek yapısı malzemelerinin seçiminde yüksek kalite ve güvenliğin peşindedir ve sandalyelerin hem sağlam hem de güvenli olmasını sağlamak için sıkı malzeme seçimi, hassas üretim süreçleri, 6S yönetim sistemleri ve çoklu güvenlik tasarımlarını benimser. Kullanıcılara rahat ve güvenilir bir deneyim sunun.