Ürün Kategorisi
Çalışma alanınızın lüksünü ve ergonomik mükemmelliği yeniden tanımlamak için titizlikle hazırlanmış premium Yönetici Ofis Koltukları serimizle tanışın. Bu sandalyeler oturma çözümlerinden çok daha fazlasıdır; sofistike tasarımı benzersiz konforla birleştiren profesyonel duruşunuzun bir kanıtıdır. En iyi malzemelerden üretilen her yönetici koltuğu, yüksek kaliteli alüminyum veya cilalı ahşaptan yapılmış sağlam bir çerçeveye sahiptir ve zamana karşı dayanıklı dayanıklılık sağlar. Esnek, sırçalı deri veya birinci sınıf kumaş döşeme, klasik siyahtan zarif toprak tonlarına kadar her türlü ofis estetiğine uygun renk seçenekleri sunarak sizi zenginlikle sarar. Sandalyelerimiz, omurganızın doğal eğrisine uyum sağlayan ve uzun çalışma saatleri sırasında sırt gerginliğini azaltan ayarlanabilir bel desteği de dahil olmak üzere gelişmiş ergonomik tasarımlara sahiptir. Yüksekliği ayarlanabilen koltuklar, yatırılabilir eğim mekanizmaları ve 360 derece dönebilme işleviyle dinamik oturma duruşlarını destekleyerek odaklanmayı ve üretkenliği artırır. İyi bir rahatlık için dolgulu yenilikçi kolçaklar genellikle yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir ve omuz ve boyun gerginliğini hafifletmek için kişiselleştirilmiş destek sağlar. Düzgün dönen tekerleklerle donatılmış beş yıldızlı taban, çeşitli zemin yüzeyleri üzerinde hasara yol açmadan zahmetsiz harekete izin verirken stabilite sağlar. Zarifliğin ergonomiyle buluştuğu, çalışma alanınızı üretkenlik ve gelişmişlik alanına dönüştüren yönetici ofis koltuklarımızla ofis oturmasının zirvesini kucaklayın. Günlük rutininizi yükseltin; Yalnızca yönetici statünüzü tamamlamakla kalmayıp aynı zamanda refahınıza aktif olarak katkıda bulunan bir sandalyeye yatırım yapın. Farkı bugün yaşayın.
| Malzeme | Leataire |
| Dışa doğru çevrilmiş yastıklı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim-kilitleme mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm sökülebilir toz boya demir taban | |
| 60mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 76*73*109-119cm |
| Ambalaj boyutu | 84*64*44cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 23.0kg |
| G.W. | 25.0kg |
| Adet yükleniyor | 300 adet/40HQ |
| Malzeme | PU |
| Boyama yüksekliği ayarlanabilir ped kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm Alüminyum taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 78*64*118-126cm |
| Ambalaj boyutu | 77*66*37 CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 22.0kg |
| G.W. | 24.0kg |
| Adet yükleniyor | 375 adet/40HQ |
| Malzeme | Kumaş |
| Boyama yüksekliği ayarlanabilir ped kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm Alüminyum taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 78*64*118-126cm |
| Ambalaj boyutu | 77*66*37 CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 22.0kg |
| G.W. | 24.0kg |
| Adet yükleniyor | 375 adet/40HQ |
| Malzeme | Hakiki Deri |
| Dışa doğru çevrilmiş yastıklı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim-kilitleme mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm sökülebilir toz boya demir taban | |
| 60mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 72*67*112-120cm |
| Ambalaj boyutu | 77*77*36cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 26,8 kg |
| G.W. | 31,2 kg |
| Adet yükleniyor | 231 adet/40HQ |
| Malzemeler | PU |
| Krom yastıklı kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm krom taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 78.5*70*120-128cm |
| Ambalaj boyutu | 84*65*41 CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 20,7 kg |
| G.W. | 22,7 kg |
| Adet yükleniyor | 300 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| Yastıklı kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Krom taban | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 64*67*112-120cm |
| Ambalaj boyutu | 77*35*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 15 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 396 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Yastıklı kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Boyama tabanı | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 62*73*108-118cm |
| Ambalaj boyutu | 72*32,5*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 450 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Yastıklı kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Boyama tabanı | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 72*67*114-124cm |
| Ambalaj boyutu | 74*35*64cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Adet yükleniyor | 420 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Boyama pedi kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm boyama tabanı | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 72*67*114-124cm |
| Ambalaj boyutu | 74*35*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Adet yükleniyor | 420 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Boyama pedi kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm boyama tabanı | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 65*71*111-121cm |
| Ambalaj boyutu | 80*34*65 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 16.50kg |
| G.W. | 18.00kg |
| Adet yükleniyor | 386 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Çevirmeli kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350 boyama naylon tabanı | |
| 50mm naylon döküm | |
| Ürün boyutu | 54*71*111-121cm |
| Ambalaj boyutu | 75*33*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 15.0kg |
| G.W. | 16,4 kg |
| Adet yükleniyor | 420 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Yastıklı kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Krom taban | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 70*60*110-120cm |
| Ambalaj boyutu | 81*32*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 418 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Krom kolçak | |
| Büyük boyutlu kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm Alüminyum taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ürün boyutu | 63*73*118-127cm |
| Ambalaj boyutu | 84.5*35*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 19.80kg |
| G.W. | 21.80kg |
| Adet yükleniyor | 356 adet/40HQ |
| Malzeme | PUPV |
| Yastıklı kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Boyama tabanı | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 72*67*114-124cm |
| Ambalaj boyutu | 74*35*64cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Adet yükleniyor | 420 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Boyama pedi kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm boyama tabanı | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 66*75*114-122cm |
| Ambalaj boyutu | 74*40*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 15,7 kg |
| G.W. | 17,7 kg |
| Adet yükleniyor | 348 adet/40HQ |
| Malzeme | PU PVC |
| Krom yastıklı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm krom taban | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 59*62*105-113cm |
| Ambalaj boyutu | 79*33*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 14,8 kg |
| G.W. | 16,3 kg |
| Adet yükleniyor | 455 adet/40HQ |
GUYOU Etiket Hikayesi
Son Güncellemeler
Size en son kurumsal ve sektör haberlerini sunmak
Endüstri Bilgisi
Üretim sürecinde executive office chairs, we are well aware of the importance of cutting and processing accuracy to ensure product quality, improve durability and optimize user experience. To this end, we have adopted a series of advanced technical measures and management systems to ensure that every link reaches the top level of the industry.
Kaynak kontrolünden yüksek kaliteli alüminyum, cilalı ahşap ve sırçalı deri veya yüksek kaliteli kumaşlar dahil en iyi hammaddeleri seçiyoruz. Bu malzemeler yalnızca estetik ve konfor ikili standartlarını karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda daha sonraki hassas işlemler için sağlam bir temel oluşturuyor.
Kesim sürecinde yüksek hassasiyetli CNC takım tezgahlarını (CNC) devreye aldık. Bu ekipmanlar gelişmiş CNC teknolojisini kullanır ve önceden ayarlanmış üç boyutlu modele göre mikron seviyesinde kesim gerçekleştirerek geleneksel manuel kesimin neden olduğu hataları ve tutarsızlıkları etkili bir şekilde ortadan kaldırır. CNC takım tezgahları yalnızca kesme doğruluğunu ve verimliliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda otomatik işlemler sayesinde işçilik maliyetlerini de azaltarak üretim sürecinin istikrarını ve sürdürülebilirliğini sağlar.
İşleme sürecinde detayların kontrolüne ve hassasiyete de büyük önem veriyoruz. Atölye ortamının temiz ve düzenli olmasını sağlamak ve dış etkenlerden kaynaklanan işlem hatalarını azaltmak için standartlaştırılmış 6S yönetim sistemi benimsenmiştir. İşçi ekibi, yalnızca mükemmel işçiliğe sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda düzenli olarak mesleki beceri eğitimi alan birçok deneyimli profesyonelden oluşmaktadır. Her bir bileşenin boyutunun, şeklinin ve açısının tasarım gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için sandalye çerçevesi, kol dayama yerleri ve çeşitli bileşenler üzerinde ince işlemler gerçekleştirmek üzere CNC freze makineleri, CNC bükme makineleri vb. gibi çeşitli yüksek hassasiyetli işleme ekipmanlarını ustalıkla çalıştırabilirler.
Ayrıca, her bir ürünün beklenen kalite standartlarını karşıladığından veya aştığından emin olmak amacıyla işlenmiş parçaların çok yönlü ve yüksek hassasiyetli testlerini gerçekleştirmek için üç koordinatlı ölçüm makineleri (CMM), lazer tarayıcılar vb. gibi hassas ölçüm araçları ve test ekipmanlarıyla da donatılmıştır. Bu zorlu test süreci yalnızca ürünün genel kalitesini artırmakla kalmaz, aynı zamanda sonraki montaj çalışmaları için de sağlam bir temel oluşturur.
Şirketimizin profesyonel ve yetkili test kuruluşları SGS, TUV ve Bureau Veritas ile uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurduğunu belirtmekte fayda var. Bu ajanslar bize yalnızca katı kalite test standartları sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yönetici ofis koltuklarımızın dünya çapındaki farklı pazarlardaki en sıkı test gereksinimlerini karşılayabilmesini sağlamak için üretim süreçlerini sürekli olarak optimize etmemize yardımcı oluyor.
Yüksek hassasiyetli CNC takım tezgahlarının, standartlaştırılmış bir 6S yönetim sisteminin, profesyonel bir çalışan ekibinin, gelişmiş test ekipmanlarının ve yetkili test kuruluşlarıyla işbirliğinin sunulmasıyla, yönetici ofis koltuklarının üretim sürecinde kesme ve işleme doğruluğunda önemli bir iyileşme elde ettik, hataları etkili bir şekilde azalttık, üretim verimliliğini artırdık ve kullanıcılara daha dayanıklı, güvenilir ve ergonomik ofis koltuğu ürünleri sunduk.