Ürün Kategorisi
Üstün oyun deneyimi için konforun performansla buluştuğu kapsamlı Oyun Koltuğu Koleksiyonumuzla kendinizi oyun dünyasına bırakın. Hem meraklılar hem de profesyoneller için tasarlanan sandalyelerimiz, yoğun oyun seansları sırasında odaklanmayı ve dayanıklılığı artırmak için tasarlandı. Canlı oyun dünyasını yansıtan çarpıcı estetiğe sahip her sandalye, sisteminize oyuncu şıklığı katıyor. Ayarlanabilir bel desteği ve koltuk başlıklarından çok yönlü uzanma işlevlerine kadar bu sandalyeler ergonomiyi ön planda tutarak duruşunuzun maraton oyun büyüleri sırasında bile desteklenmesini sağlar. Güçlendirilmiş çerçeveler ve yüksek yoğunluklu köpük yastıklama dayanıklılık ve konfor sağlarken özel malzemeler nefes alabilirliği ve uzun ömürlülüğü destekler. İster destansı savaşlara dalın ister sanal dünyaları fethedin, Oyun Koltuğu Koleksiyonumuz zafer arayışınızda güvenilir müttefikinizdir.
| Malzeme | PVC |
| Bağlantı yastığı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 62*54*117-127c |
| Ambalaj boyutu | 78*28,5*59 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Adet yükleniyor | 480 adet/40'GP;533 adet/40'HQ |
| Malzeme | PVC |
| Bağlantı yastığı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 62*54*117-127c |
| Ambalaj boyutu | 78*28,5*59 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Adet yükleniyor | 480 adet/40'GP;533 adet/40'HQ |
| Malzemeler | PVC ve kadife |
| 4D kol dayanağı | |
| Senkronizasyon mekanizması | |
| 100 mm sınıf 4 gaz kaldırmalı, 7 cm batmalı | |
| Krom alüminyum taban | |
| PU teker | |
| Mıknatıs cazibeli hafızalı köpük boyunlu bel | |
| Dahili yukarı ve aşağı yoğurma masajı | |
| Ürün boyutu | 78*55*128-136cm |
| Koltuk | 84*65*41 CM |
| Geri | G56*Y85cm |
| Ambalaj boyutu | 87*65*38cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Adet yükleniyor | 308 adet/40HQ |
| Malzemeler | Kumaş ve kadife |
| 4D kol dayanağı | |
| Senkronizasyon mekanizması | |
| 100 mm sınıf 4 gaz kaldırmalı, 7 cm batmalı | |
| Alüminyum taban boyama | |
| Siyah PU teker | |
| Manyetik Hafızalı Köpük Kafa Yastığı | |
| Yerleşik yüksekliği ayarlanabilir bel desteği | |
| Ürün boyutu | 73*56*128-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*65*37cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Adet yükleniyor | 350 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| Bağlantı yastığı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350 mm naylon taban | |
| 50mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Ambalaj boyutu | 82*32.5*65CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Adet yükleniyor | 392 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| 2D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| Naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 67*66*123-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*29*65 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Adet yükleniyor | 456 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| 2D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| Naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 67*66*123-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*29*65 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Adet yükleniyor | 456 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| PP ayarlanabilir kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50 mm PU renkli tekerlekler | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 64.5*51*119-129cm |
| Ambalaj boyutu | 85x32,5x59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19.0kg |
| Adet yükleniyor | 430 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| 2D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| Naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 67*66*123-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*29*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Adet yükleniyor | 456 adet/40HQ |
1.PVC
2. 2D kol dayanağı
3. Kilitleme-eğim mekanizması
4. 100mm sınıf 3 gaz kaldırma
5. Naylon taban
6. 60mm naylon teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8. Ürün boyutu: 67*66*123-133cm
9. Ambalaj boyutu: 85*41*65cm
10. Paket: 1 adet/ctn
11. Kuzeybatı:23.0kg
12. G.W.:26.0kgs
13. Yükleme Adeti: 280pcs/40HQ
1. PVC Kadife
2. 4D kol dayanağı
3. Senkronizasyon mekanizması
4. 50 mm koniklik ile 80 mm sınıf 3 gaz kaldırma
5. 350 mm Boyama tabanı
6. 60mm siyah PU teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8. Ürün boyutu: 74*66*127-135cm
9. Ambalaj boyutu: 83*66*44cm
10. Paket: 1 adet/ctn
11. Kuzeybatı:22. 2kg
12.G.W.:24. 7 kg
13. Yükleme Adeti: 300pcs/40HQ
1.PVC
2. 4D kol dayanağı
3. Kilitleme-eğim mekanizması
4. 100mm sınıf 3 gaz kaldırma
5. Metal tabanın boyanması
6. 60mm naylon teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8. Ürün boyutu: 67*66*125-135cm
9. Ambalaj boyutu: 86*70*38cm
10. Paket: 1 adet/ctn
11. Kuzeybatı:23. 0kg
12.G.W.:26. 0kg
13. Yükleme Adeti: 312pcs/40HQ
1.PVC
2. PP yastıklı bağlantı kol dayanağı
3. Yatma mekanizması
4. 100mm sınıf 2 gaz kaldırma
5. 320 mm naylon taban
6. 50mm naylon teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8. Ayak dayama yeri ile
9. Ürün boyutu: 61*51.5*114-124cm
10. Ambalaj boyutu: 78*28*59cm
11. Paket: 1 adet/ctn
12. Kuzeybatı:14,6 kg
13. G.W.:16kgs
14. Yükleme Adeti: 533pcs/40HQ
1.PVC
2. PU sabit kol dayanağı
3. Kilitleme-eğim mekanizması
4. 100mm sınıf 2 gaz kaldırma
5. 350mm naylon taban
6. 60mm PU teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8. Ürün boyutu: 67*59.5*124-134cm
9. Ambalaj boyutu: 83*65.5*29cm
10. Paket: 1 adet/ctn
11. Kuzeybatı: 16,8 kg
12. G.W.: 18,5 kg
13. Yükleme Adeti: 450pcs/40HQ
| Malzeme | PU Örgü |
| PP yastıklı kolçak | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 60*63*108-118cm |
| Ambalaj boyutu | 69*29*57 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 13.0kg |
| G.W. | 14,5 kg |
| Adet yükleniyor | 608 adet/40HQ |
| Malzeme | PVC kadife |
| PP ayarlanabilir kolçak | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 61*51,5*114-124cm |
| Ambalaj boyutu | 78*28.8*59 CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 14,6 kg |
| G.W. | 16 kg |
| Adet yükleniyor | 533 adet/40HQ |
| Malzeme | PVC kadife |
| PP ayarlanabilir kolçak | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 60mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 65*64*116-126cm |
| Ambalaj boyutu | 78*28.8*59 CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 533 adet/40HQ |
| Malzeme | PVC |
| 2D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| 60mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 67*66*123-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*32,5*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 21.0kg |
| G.W. | 23.0kg |
| Adet yükleniyor | 392 adet/40HQ |
| Malzeme | PU |
| 4D kol dayanağı | |
| Çok işlevli mekanizma | |
| 100mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| Metal tabanın boyanması | |
| Naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 67*66*128-138cm |
| Ambalaj boyutu | 86*36*68 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 23.0kg |
| G.W. | 26.0kg |
| Adet yükleniyor | 312 adet/40HQ |
| Malzeme | PVC |
| 3D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| Metal tabanın boyanması | |
| 60mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 66*66*123-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*32,5*65 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 21.0kg |
| G.W. | 23.0kg |
| Adet yükleniyor | 392 adet/40HQ |
GUYOU Etiket Hikayesi
Son Güncellemeler
Size en son kurumsal ve sektör haberlerini sunmak
Endüstri Bilgisi
Günümüzde dijitalleşme dalgası dünyayı kasıp kavururken, PC bilgisayar oyunları sayısız insanın dinlenmesi, eğlenmesi ve rekabet etmesi için tercih edilen yol haline geldi. Oyun teknolojisinin hızla gelişmesi ve oyuncuların sürükleyici deneyim arayışının sürekli gelişmesiyle birlikte, PC Oyuncu Koltukları (profesyonel bilgisayar oyun koltukları), oyuncuları ve sanal dünyayı birbirine bağlayan bir köprü görevi görerek eşi benzeri görülmemiş değişim ve yeniliklerden geçiyor. Sektörün lider mobilya üreticisi Anji Guyou Furniture Co., Ltd., derin endüstri birikimi ve ileriye dönük tasarım konseptleriyle bu alanda mesleki gelişime ve yeniliğe öncülük etmektedir.
Geleneksel ofis koltukları artık modern oyuncuların uzun süreli ve yüksek yoğunluklu kullanım ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Bu nedenle, Anji Guyou tarafından piyasaya sürülen Bilgisayar Oyun Koltukları, tasarımda ergonomi ilkelerini tamamen göz önünde bulunduruyor ve oyuncuların uzun süreli oyun sırasında hala rahat bir oturma duruşunu koruyabilmelerini sağlamak ve sırt, boyun ve kalçalardaki baskıyı etkili bir şekilde azaltabilmek için koltuk ve arkalığı doldurmak için yüksek yoğunluklu hafızalı köpük kullanıyor.
Malzeme seçimi mükemmel bir oyun koltuğunu ölçmek için önemli kriterlerden biridir. Anji Guyou, aşınmaya dayanıklı ve kaymaz PU deri veya nefes alabilen ve nem geçirgen örgü kumaşlar gibi, yalnızca temizlenmesi ve bakımı kolay değil, aynı zamanda ter ve yağ lekelerinin aşınmasına etkili bir şekilde direnerek sandalyenin kalıcı güzelliğini ve konforunu koruyan yüksek kaliteli malzemeleri seçer. Sağlam çelik çerçeve ve düzgün kaldırma gaz çubuğu, sandalyenin stabilitesini ve dayanıklılığını sağlar. Yoğun oyun operasyonları karşısında bile kaya gibi stabil kalarak oyunculara en sağlam desteği sağlar.
Anji Guyou, üretim sürecinde her zaman çevre koruma konseptine bağlı kalmaktadır. Hammadde tedarikinden üretim ve işlemeye, atık imhasına kadar her bağlantı uluslararası çevre standartlarına sıkı sıkıya uyar ve çevre üzerindeki etkiyi azaltmaya çalışır. Geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanımı, üretim süreçlerinin optimizasyonu ve enerji verimliliğinin iyileştirilmesi yalnızca üretim maliyetlerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda yeşil üretim ve sürdürülebilir kalkınma açısından bir kazan-kazan durumu sağlar. Çevreye olan bu saygı ve koruma, aynı zamanda Anji Guyou ürünlerinin pazardaki tüketicilerden daha fazla beğeni almasını da sağlamıştır.
Modern oyun kültürünün önemli bir parçası olan Yarış Oyun Koltukları, tek işlevden çeşitlilik ve zekaya doğru kapsamlı bir yükseltme sürecinden geçiyor. Anji Guyou Furniture Co., Ltd., profesyonel tasarım ekibi, sıkı kalite kontrol sistemi ve ileriye dönük pazar anlayışıyla, oyunculara daha konforlu, verimli ve akıllı bir oyun deneyimi sunarak bu alanda yenilik ve gelişmeyi teşvik etmeye devam ediyor. Gelecekte, teknolojinin sürekli ilerlemesi ve tüketici talebinin giderek çeşitlenmesiyle birlikte, PC Bilgisayar Oyun Koltuklarının oyun ekipmanlarında yeni trende öncülük etmeye devam edeceğine ve her oyun tutkunu için daha heyecan verici bir sanal dünya yolculuğunun kapılarını açacağına inanmak için nedenlerimiz var.