Ürün Kategorisi
| Malzeme | Leataire |
| Dışa doğru çevrilmiş yastıklı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim-kilitleme mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm sökülebilir toz boya demir taban | |
| 60mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 76*73*109-119cm |
| Ambalaj boyutu | 84*64*44cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 23.0kg |
| G.W. | 25.0kg |
| Adet yükleniyor | 300 adet/40HQ |
| Malzeme | PU |
| Boyama yüksekliği ayarlanabilir ped kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm Alüminyum taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 78*64*118-126cm |
| Ambalaj boyutu | 77*66*37 CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 22.0kg |
| G.W. | 24.0kg |
| Adet yükleniyor | 375 adet/40HQ |
| Malzeme | Kumaş |
| Boyama yüksekliği ayarlanabilir ped kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm Alüminyum taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 78*64*118-126cm |
| Ambalaj boyutu | 77*66*37 CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 22.0kg |
| G.W. | 24.0kg |
| Adet yükleniyor | 375 adet/40HQ |
| Malzeme | Hakiki Deri |
| Dışa doğru çevrilmiş yastıklı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim-kilitleme mekanizması | |
| 80mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 350mm sökülebilir toz boya demir taban | |
| 60mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 72*67*112-120cm |
| Ambalaj boyutu | 77*77*36cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 26,8 kg |
| G.W. | 31,2 kg |
| Adet yükleniyor | 231 adet/40HQ |
| Malzeme | PVC |
| Bağlantı yastığı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 62*54*117-127c |
| Ambalaj boyutu | 78*28,5*59 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Adet yükleniyor | 480 adet/40'GP;533 adet/40'HQ |
| Malzeme | PVC |
| Bağlantı yastığı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 62*54*117-127c |
| Ambalaj boyutu | 78*28,5*59 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Adet yükleniyor | 480 adet/40'GP;533 adet/40'HQ |
| Malzemeler | PU |
| Krom yastıklı kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350mm krom taban | |
| 50mm PU teker | |
| Ayak dayama yeri ile | |
| Ürün boyutu | 78.5*70*120-128cm |
| Ambalaj boyutu | 84*65*41 CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 20,7 kg |
| G.W. | 22,7 kg |
| Adet yükleniyor | 300 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC ve kadife |
| 4D kol dayanağı | |
| Senkronizasyon mekanizması | |
| 100 mm sınıf 4 gaz kaldırmalı, 7 cm batmalı | |
| Krom alüminyum taban | |
| PU teker | |
| Mıknatıs cazibeli hafızalı köpük boyunlu bel | |
| Dahili yukarı ve aşağı yoğurma masajı | |
| Ürün boyutu | 78*55*128-136cm |
| Koltuk | 84*65*41 CM |
| Geri | G56*Y85cm |
| Ambalaj boyutu | 87*65*38cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Adet yükleniyor | 308 adet/40HQ |
| Malzemeler | Kumaş ve kadife |
| 4D kol dayanağı | |
| Senkronizasyon mekanizması | |
| 100 mm sınıf 4 gaz kaldırmalı, 7 cm batmalı | |
| Alüminyum taban boyama | |
| Siyah PU teker | |
| Manyetik Hafızalı Köpük Kafa Yastığı | |
| Yerleşik yüksekliği ayarlanabilir bel desteği | |
| Ürün boyutu | 73*56*128-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*65*37cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Adet yükleniyor | 350 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| Bağlantı yastığı kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| 350 mm naylon taban | |
| 50mm naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Ambalaj boyutu | 82*32.5*65CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Adet yükleniyor | 392 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| 2D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| Naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 67*66*123-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*29*65 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Adet yükleniyor | 456 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| 2D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| Naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 67*66*123-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*29*65 cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Adet yükleniyor | 456 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| Yastıklı kol dayanağının boyanması | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 80mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Krom taban | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 64*67*112-120cm |
| Ambalaj boyutu | 77*35*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 15 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Adet yükleniyor | 396 adet/40HQ |
| Malzemeler | ağ |
| PP kolçak | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| Naylon teker | |
| Ürün boyutu | 57.5*67*91.5-101cm |
| Ambalaj boyutu | 62*32.5*58.5CM |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 9,6 kg |
| G.W. | 11.0kg |
| Adet yükleniyor | 592 adet/40HQ |
| Malzemeler | ağ |
| PP yastıklı çevirmeli kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| PU teker | |
| Ürün boyutu | 59*58*98-108cm |
| Ambalaj boyutu | 58*32*59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Adet yükleniyor | 640 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| PP ayarlanabilir kol dayanağı | |
| Yatma mekanizması | |
| 100mm sınıf 3 gaz kaldırma | |
| 320 mm naylon taban | |
| 50 mm PU renkli tekerlekler | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 64.5*51*119-129cm |
| Ambalaj boyutu | 85x32,5x59cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19.0kg |
| Adet yükleniyor | 430 adet/40HQ |
| Malzemeler | PVC |
| 2D kol dayanağı | |
| Kilitleme-eğim mekanizması | |
| 100mm sınıf 2 gaz kaldırma | |
| Naylon taban | |
| Naylon teker | |
| Boyun yastığı ve bel yastığıyla birlikte | |
| Ürün boyutu | 67*66*123-133cm |
| Ambalaj boyutu | 83*29*65cm |
| Paket | 1 adet/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Adet yükleniyor | 456 adet/40HQ |
1.PVC
2. 2D kol dayanağı
3. Kilitleme-eğim mekanizması
4. 100mm sınıf 3 gaz kaldırma
5. Naylon taban
6. 60mm naylon teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8. Ürün boyutu: 67*66*123-133cm
9. Ambalaj boyutu: 85*41*65cm
10. Paket: 1 adet/ctn
11. Kuzeybatı:23.0kg
12. G.W.:26.0kgs
13. Yükleme Adeti: 280pcs/40HQ
1. PVC Kadife
2. 4D kol dayanağı
3. Senkronizasyon mekanizması
4. 50 mm koniklik ile 80 mm sınıf 3 gaz kaldırma
5. 350 mm Boyama tabanı
6. 60mm siyah PU teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8. Ürün boyutu: 74*66*127-135cm
9. Ambalaj boyutu: 83*66*44cm
10. Paket: 1 adet/ctn
11. Kuzeybatı:22. 2kg
12.G.W.:24. 7 kg
13. Yükleme Adeti: 300pcs/40HQ
1.PVC
2. 4D kol dayanağı
3. Kilitleme-eğim mekanizması
4. 100mm sınıf 3 gaz kaldırma
5. Metal tabanın boyanması
6. 60mm naylon teker
7. Boyun yastığı ve bel yastığı ile
8. Ürün boyutu: 67*66*125-135cm
9. Ambalaj boyutu: 86*70*38cm
10. Paket: 1 adet/ctn
11. Kuzeybatı:23. 0kg
12.G.W.:26. 0kg
13. Yükleme Adeti: 312pcs/40HQ
GUYOU Etiket Hikayesi
Son Güncellemeler
Size en son kurumsal ve sektör haberlerini sunmak
Endüstri Bilgisi
Destek yapısı malzemesi seçimi
Beş yıldızlı taban: Ergonomik sandalyemiz, beş yıldızlı tabanın ana malzemesi olarak yüksek mukavemetli alüminyum alaşımı kullanır. Alüminyum alaşımı, hafifliği, yüksek mukavemeti, korozyon direnci, yorulma direnci ve diğer özellikleriyle ünlüdür; bu da sandalyenin sabit kalmasını ve uzun süreli kullanımdan sonra bile sallanmamasını sağlar. Ayrıca alüminyum alaşımlı beş yıldızlı bacaklar hassas döküm ve taşlama işlemlerinden geçmiştir ve yüzey pürüzsüz ve çapaksızdır, bu hem güzel hem de güvenlidir.
Pnömatik çubuk: Pnömatik çubuk, sandalye kaldırma fonksiyonunun temel bileşenidir. SGS, TUV veya Bureau Veritas gibi yetkili kuruluşların test standartlarını karşılayan seviye 4 veya üstü pnömatik çubuklar gibi uluslararası güvenlik sertifikasını geçmiş yüksek kaliteli pnömatik çubukları kesinlikle seçiyoruz. Bu pnömatik çubuklar yalnızca daha yüksek bir yük taşıma kapasitesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel dayanıklılığa ve stabiliteye de sahiptir; bu, sandalyenin kaldırma işlemi sırasında stabil olmasını sağlar ve güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde önler.
İstikrar ve güvenliği sağlamaya yönelik önlemler
Sıkı malzeme seçimi ve testleri: Malzeme kalitesinin uluslararası güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak amacıyla tüm önemli malzemelerin sıkı bir şekilde taranması ve test edilmesi için SGS, TUV ve Bureau Veritas gibi dünyaca ünlü test kurumlarıyla uzun vadeli bir işbirliğimiz var.
Hassas üretim süreci: Beş yıldızlı bacaklar ve hava basıncı çubukları gibi bileşenlerin üretim süreci sırasında, her bir bileşenin boyutsal doğruluğunu ve montaj doğruluğunu sağlamak için gelişmiş hassas üretim süreçleri kullanılır, böylece sandalyenin genel stabilitesi artar.
6S yönetim sistemi: Fabrikamız, temiz ve düzenli bir üretim ortamı sağlamak, üretim sürecinde istenmeyen faktörleri azaltmak ve ürün kalitesini daha da artırmak için ayırma, düzeltme, süpürme, temizleme, okuryazarlık ve güvenlik olmak üzere sıkı bir 6S yönetim sistemi uygulamaktadır.
Çoklu güvenlik tasarımları: Pnömatik çubuk, patlamaya dayanıklı çelik plaka ve aşırı yük koruma cihazı ile donatılmıştır. Pnömatik çubuğun iç basıncı anormal olduğunda veya nominal yük taşıma kapasitesini aştığında, otomatik olarak kilitlenebilir ve patlamayı önleyebilir, böylece kullanıcılar için ek güvenlik koruması sağlanır.
Düzenli bakım ve inceleme: Kullanıcıları, hava basıncı çubuğunun sızıntı yapıp yapmadığını, beş yıldızlı bacakların gevşek olup olmadığını vb. kontrol etmek gibi sandalyeyi düzenli olarak denetlemeye ve bakım yapmaya teşvik ediyoruz ve sandalyenin kullanım sırasında her zaman en iyi durumda olmasını sağlamak için profesyonel bakım rehberliği sağlıyoruz.
Ergonomik eğlence amaçlı ofis oyun koltuklarımız, destek yapısı malzemelerinin seçiminde yüksek kalite ve güvenliğin peşindedir ve sandalyelerin hem sağlam hem de güvenli olmasını sağlamak için sıkı malzeme seçimi, hassas üretim süreçleri, 6S yönetim sistemleri ve çoklu güvenlik tasarımlarını benimser. Kullanıcılara rahat ve güvenilir bir deneyim sunun.